Prezydent Andrzej Duda w Żninie (video)

fot. iTV Żnin, screen z filmu
fot. iTV Żnin, screen z filmu

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek (15.10) z mieszkańcami Żnina.

To już druga wizyta prezydenta Polski w Żninie w ciągu dwóch lat. W 2013 roku do miasta na zaproszenie ówczesnych włodarzy przyjechał były już prezydent Bronisław Komorowski, a tym razem niedawno zaprzysiężony Andrzej Duda. Do Żnina głowa państwa przyjechała około godziny 16.00. Najpierw Andrzej Duda spotkał się w urzędzie miejskim z radnymi oraz burmistrzem Robertem Luchowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Żninie Grzegorzem Koziełkiem oraz zaproszonymi gośćmi. Następnie odbyło się spotkanie z mieszkańcami miasta. Wielu przybyło by spotkać się z głową państwa na Placu Wolności przy średniowiecznej Baszcie.

Wizyta związana jest z zaproszeniem jakie burmistrz Żnina Robert Luchowski wystosował do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w związku z obchodami 25-lecia samorządności, jakie odbywały się w gminie Żnin.

Komentarze
PODZIEL SIĘ
Portal regionalny Pałuk. Informacje z Szubina, Żnina, Mogilna, Kcyni, Barcina, Łabiszyna, Janowca Wlkp. i Gąsawy. Ponadto wiadomości z kraju i ze świata, lifestyle, showbiznes. Wszelkie wiadomości opublikowane przez Paluki24.pl w serwisie Newsowy.pl są chronione prawem autorskim.